להזמנות: 1-700-55-00-85 :Deliveries

שאלות נפוצות

 

אם רכשתי מוצר דרך אחת החנויות או כאן באתר, האם יש לי אחריות ישירות מ-וולקנא?

בהחלט כן ! במידה ויש בעיה כלשהי, אנו נדאג לטפל בה ישירות.לרבות מכשירי האינהלציה (וויפורייזר) שנמכרים דרכנו, ומיובאים ע"י וולקנא באופן בלעדי. אנו נותני השירות ואחראים לשביעות רצונו של הלקוח המקומי. מעבר לאחריות עבור מוצרים אשר נרכשו ישירות מאיתנו, במידה ויש ברשותכם מכשירי אידוי של VOLCANO אשר נרכשו בחו"ל בעבר, וכבר אינם במסגרת האחריות המקורית - נשמח לעזור בכל מה שצריך מול היצרן. אנו מחזיקים במלאי את כל חלקי החילוף ואביזרים. לפרטים נוספים בקרו באתר Volcanna.co.il.

 

איך ייתכן שהמחירים עבור ניירות ואביזרים מסויימים זולים משמעותית ממקומות אחרים?

אנחנו משתדלים לייבא את כל הסחורה שאתם רואים אצלנו, ישירות מהיצרנים בחו"ל. עובדה זו מאפשרת לנו להציע מבצעים ומוצרים קבועים במחירים התחרותיים ביותר בישראל, ולחסוך את עמלת התיווך של יבואני ביניים.

 

איך ניתן לקבל סבסוד למכשירי אידוי (vaporizers) והחזר הוצאות עבור מטופלים?

חברת וולקנא פועלת באישור וברישיון משרד הבריאות הישראלי. בזכות זאת, יכולה החברה להנפיק למטופלים חשבוניות עם פירוט מלא של המוצרים אשר נרכשו בצורה חוקית לחלוטין, ולציין בחשבונית שמוצרים אלו אכן מיועדים לקנאביס רפואי. מוסדות רבים סיבסדו עד היום עשרות מכשירי אידוי/אינהלציה, והחזירו הוצאות עבור רכישת אביזרים נלווים לקנאביס רפואי. בין המוסדות :

משרד הביטחון, קופות החולים, המוסד לביטוח לאומי, ביטוחים פרטיים, ועוד. נשמח לענות על כל שאלה באופן פרטני, באמצעות המייל או הטלפון.

 

באילו בתי חולים ניתן לקבל וויפורייזר לשימוש במחלקה בזמן האישפוז?

מספר בתי החולים בהם ניתן לצרוך קנאביס רפואי עלה בהתמדה בשנים החולפות, בזכות חברת וולקנא. החברה הינה בעלת הרישיון היחיד בעולם למכשור רפואי - באישור משרד בריאות ממשלתי, לקנאביס רפואי.

חברת וולקנא תרמה יחד עם יצרן המכשיר STORZ & BICKEL מגרמניה, למעלה מעשרה מכשירים רפואיים לבתי חולים ולעמותות הקנאביס הרפואי בישראל.

בתי החולים בהם ניתן לצרוך קנאביס הם אלו אשר במחלקה פועל מכשיר וולקאנו מדיק ומופעל ע"י צוות המחלקה. בבתי החולים הרי אסור לעשן, ובאזורים בהם ניתן לעשן עדיין חל איסור מוחלט לעשן קנביס בפרהסיה. מכשיר ה-וולקאנו פותר בעיה זו בבתי החולים הבאים:

 • ביה"ח רמב"ם בחיפה - מחלקת כאב, אחות מירי אוגינץ.
 • ביה"ח הדסה - חברת קנאבליס, מר משה יחיא / פרופסור ראובן אור.
 • ביה"ח שיבא בתל השומר - מחלקה אונקולוגית, אחות ראשית מיכל.
 • ביה"ח בילינסון בפ"ת - המטולוגיה - דר' שמעון וויין.
 • ביה"ח שניידר לילדים בפ"ת - מחלקה אונקולוגית , אחות יעל .

 

למה לרכוש אצלנו?

רכישה באמצעותנו בישראל חוסכת המון כאב ראש, המון עלויות נסתרות ושקט נפשי עם אחריות מקומית ושירות ברמה בינ״ל

 • מיידיות - אצלנו תקבלו פתרון מהיום להיום, או לכל היותר מהיום למחר.
 • עלות הובלה בינלאומית ומשלוח לישראל נחסכת מכם
 • אחריות - גם אם יש אחריות בינ"ל, יהיה עליכם לשלוח על חשבונכם לתיקון, ולהישאר ללא פתרון עד שיתוקן
 • שנאי ענק מ-110 ל-220 וולט (לא הקטנים, העולים 50 שקלים, אלו שעולים 300 +)
 • הוראות בעברית עם כל רכישה מקומית
 • מיסים - מע"מ ומכס (מאות שקלים בפני עצמם). גם אם המשלוח מגיע ביבוא אישי, יהיה עליכם לשלם 18% מע"מ לפקיד/ה לפני שתקבלו את החבילה. אל תגידו שלא אמרנו...

זכרו גם שהאחריות המקומית מבטיחה שקט נפשי - לדוגמא, מכשירי וולקאנו מגיעים עם 3 שנות אחריות יצרן, והבטחה למכשיר חליפי במידה ויש צורך בתיקון המכשיר. בנוסף, האפשרות לבצע השכרה לפני רכישה, עם הבטחה לזיכוי מלא של חודש ההשכרה הראשון מאפשרת התנסות אישית לפני שצריך בכלל להחליט אם לרכוש ולהוציא אלפי שקלים.

 

האם ישנה אפשרות לשירות/הדרכה/משלוח עד הבית?

אפשר לחסוך הגעה לאחד מהסניפים, ולקבל שירותי משלוח אישיים מצוות וולקנא בתוספת תשלום*. כמו כן, ניתן להזמין משלוחים בטלפון, בפקס, או באתר, אשר יישלחו אליכם באמצעות דואר ישראל. ניתן לבחור בין דואר רשום לדואר אקספרס (מהיר) בלבד. במידה ואין ביכולתנו להגיע לאזור מגוריכם, פתרון הדואר נותן מענה לזמינות ולעלות. במידה וישנו צורך בהדרכה, נשמח ללוות אתכם בטלפון לכל אורך התהליך - וללא תוספת תשלום. בכל מקרה, כל מכשיר מגיע עם הוראות יצרן מלאות בעברית (ניתן לבקש גם במספר שפות נוספות) והוראות מקוצרות להפעלה פשוטה ומיידית. *ברחבי גוש דן. אנא צרו קשר לבירור האם ניתן לתאם לכל אזור אחר בארץ.

 

איך ניתן לרכוש באנגים / מקטרות מים?

אין באנגים עד אשר ישונה החוק

 

האם יש הנחות למטופלים?

דפדפו בין מוצרינו כאן באתר, ומהר מאוד תגלו שהמחירים שלנו הם התחרותיים ביותר שיש בישראל. אחת הסיבות היא הצורך במזעור עלויות עבור מטופלי הקנאביס בישראל. ומה שאפשר למכור לכולם, אין סיבה שמישהו אחר ישלם עליו יותר. כך שהשירות והמחירים התחרותיים שלנו מיועדים לכולם ללא יוצא מן הכלל, ואין הנחות מעבר למה שמפורסם. מה שכן, המבצעים מתעדכנים באופן שותף, ובסופו של דבר כל מוצר נמכר לזמן מוגבל בהנחות משמעותיות עוד יותר. תדאגו להתעדכן לעיתים קרובות. וכמובן שישנה האפשרות להצטרף למועדון הלקוחות שלנו, ולהינות מהנחות קבועות ומבצעים יחודיים לאורך כל השנה


מהן ההטבות המגיעות עם הצטרפות למועדון הלקוחות של רולינג סטונד ?

1) הכרטיס מקנה הנחה כללית של 10% על כל הקניות בחנות רולינג סטונד בסניפי ת״א והרצליה, 2) ההנחה אינה תקפה לרכישות באתר האינטרנט 3) ההטבה תינתן במעמד הצגת הכרטיס בלבד. 4) ההטבה כוללת את כל המוצרים המוצעים למכירה, למעט כל סוגי מכשירי האידוי. אביזריהם והשכרתם 5) תוקף הכרטיס - 12 חודשים מיום ההנפקה. 6) עלות כרטיס חליפי לכרטיס בתוקף, שאבד או נגנב: 20 ש"ח 7) החברה רשאית לשנות או לבטל את תנאי התכנית בכל עת וללא הודעה מראש.


איך יודעים מתי תגיע החבילה שהוזמנה כאן באתר ונשלחה בדואר ?

כל הזמנה למשלוח אשר תבוצע עד 18:00 בערב בין הימים א-ה, (למעט חגים וימי מנוחה) תישלח ע"י וולקנא תוך 48 שעות בדואר רשום. תקבלו בדוא"ל חוזר את מספר החבילה אשר נשלחה עבורכם, ומשם האחריות לקבלת דבר הדואר היא באחריותה הבלעדית של חברת דואר ישראל בע"מ. וולקנא לא תהא אחראית לשום נזק או עוגמת נפש העלולים לנבוע עקב בעיות במשלוח, כל עוד תוכיח החברה שבידה מספר חבילה ואישור מסירתה לחברת דואר ישראל. במקרה של בירורים יש לפנות לאתר ו/או למוקד דואר ישראל עם מספר החבילה שנמסרה לכם ע"י וולקנא.


 

האם ניתן לרכוש דרכנו קנאביס, צמחי מרפא, "קטורת", זרעים, מבסותון, "טבק", ו/או כל שם קוד אחר לסמים מסוכנים כפי שהם מוגדרים (וגם אלו שלא) בחוק ???

לא

 

האם ניתן להתארגן, למצוא כיוון, לענות במצמוצים של כן ולא אצלנו?

לא

 

האם אנחנו מכירים רופאים המנפיקים רישיונות?

לא